Veebruarikuu regilaulutuba

Seekordsesse regilaulutuppa kutsub Hiiu saare nelja kihelkonna kirevat lauluvara kaasa laulma ja lahti mõtlema sünnilt kohvilähker ja elukutselt rahvapärimuseuurija Helen Kõmmus.

  Millal? 21.veebruar 2013 kell 18.00 - 20.00 Kus? Tartu 19. sajandi Linnakodaniku muuseumis (Jaani 16, Tartu)   Hiiumaa laulupärimuses on pikka aega elanud kõrvuti vana ja uus, muistsed ahellaulud ja aasivad külakroonikad, toretsevad torupillilaulud ja õrnad rahvakoraalid. Igal juhul on Hiiu saarel läbi aegade peetud lugu headest laulikutest ja osavatest sõnasepitsejatest, kelle seltsis on veedetud lustlikke talgupidusid ja mõnusaid videvikutunde. Ühe sösuse öhtu me ühes ka mukuks laulame. Lisateave: www.folklore.ee/regilaulutuba Maarja Aigro es1 = 'mailto:maarja'; es2 = '0;folklore.ee'; ts1 = 'maarja@fo&#'; ts2 = 'x6c;klore.ee'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');maar[No SpaM]ja@folklore.ee +372 55 663 097 Regilaulutuba Seekordsesse regilaulutuppa kutsub Hiiu saare nelja kihelkonna kirevat lauluvara kaasa laulma ja lahti mõtlema sünnilt kohvilähker ja elukutselt rahvapärimuseuurija Helen Kõmmus. Enormous importance of the best web hosting companies becomes evident when comparing technical data.
Veebruarikuu regilaulutuba
Maarja Aigro
Seekordsesse regilaulutuppa kutsub Hiiu saare nelja kihelkonna kirevat
lauluvara kaasa laulma ja lahti mõtlema sünnilt kohvilähker ja
elukutselt rahvapärimuseuurija Helen Kõmmus.

 

Millal? 21.veebruar 2013 kell 18.00 - 20.00

Kus? Tartu 19. sajandi Linnakodaniku muuseumis (Jaani 16, Tartu)

 

Hiiumaa laulupärimuses on pikka aega elanud kõrvuti vana ja uus, muistsed ahellaulud ja aasivad külakroonikad, toretsevad torupillilaulud ja õrnad rahvakoraalid. Igal juhul on Hiiu saarel läbi aegade peetud lugu headest laulikutest ja osavatest sõnasepitsejatest, kelle seltsis on veedetud lustlikke
talgupidusid ja mõnusaid videvikutunde. Ühe sösuse öhtu me ühes ka
mukuks laulame.

Lisateave: www.folklore.ee/regilaulutuba

Maarja Aigro

+372 55 663 097

Regilaulutuba

Veebruarikuu regilaulutuba Seekordsesse regilaulutuppa kutsub Hiiu saare nelja kihelkonna kirevat lauluvara kaasa laulma ja lahti mõtlema sünnilt kohvilähker ja elukutselt rahvapärimuseuurija Helen Kõmmus.
Enormous importance of the best web hosting companies becomes evident when comparing technical data. Maintaining website is really important, I discovered top web hosting companies and use truly reliable service now. They offer safe environment for web top hosting companies, for article UK hosting reviews by araweb.co.uk I am confident, that which web hosting UK companies is one of the best good care it is exactly what makes UK web hosting companies very resourceful and gives new qualitative information. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |