Vene tantsumaja

Vassili Ivanov on muusik ja etnograaf, Loode-Venemaa rahvapillimuusika uurija, kes taaselustab traditsioonilisi pillimänguviise ja tantse.

  Aeg: 14.aprill 2012 kell 18.00 Koht: Viljandi Pärimusmuusika Ait Pilet: 4 € / 3 €. Alla 12-aastased lapsed tasuta. Sooduspilet kehtib õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele.   Õpitoa viib Vassili Ivanov läbi koos Daniil Novikoviga, kellega moodustavad nad ansambli SKM. Ansambel esitab Pihkva oblastis elava vene etnilise grupi skobarite traditsioonilist talupojamuusikat kaasaegses võtmes. Vene pärimustantsu õpitoas kulgetakse lõõtsa ja balalaika saatel.  Viljandi tantsumaja Vassili Ivanov on muusik ja etnograaf, Loode-Venemaa rahvapillimuusika uurija, kes taaselustab traditsioonilisi pillimänguviise ja tantse. For me it was very hard to find forthright company best hosting web companies because all these breaking ground news in this field.
Vene tantsumaja
Eesti Pärimusmuusika Keskus
Vassili Ivanov on muusik ja etnograaf, Loode-Venemaa rahvapillimuusika uurija, kes taaselustab traditsioonilisi pillimänguviise ja tantse.

 

Aeg: 14.aprill 2012 kell 18.00
Koht: Viljandi Pärimusmuusika Ait
Pilet: 4 € / 3 €. Alla 12-aastased lapsed tasuta. Sooduspilet kehtib õpilastele, üliõpilastele ja pensionäridele.

 

Õpitoa viib Vassili Ivanov läbi koos Daniil Novikoviga, kellega moodustavad nad ansambli SKM. Ansambel esitab Pihkva oblastis elava vene etnilise grupi skobarite traditsioonilist talupojamuusikat kaasaegses võtmes. Vene pärimustantsu õpitoas kulgetakse lõõtsa ja balalaika saatel. 

Viljandi tantsumaja

Vene tantsumaja Vassili Ivanov on muusik ja etnograaf, Loode-Venemaa rahvapillimuusika uurija, kes taaselustab traditsioonilisi pillimänguviise ja tantse.
For me it was very hard to find forthright company best hosting web companies because all these breaking ground news in this field. We controlled which web hosting is best and acknowledge trustworthiness of their technical systems. Purified knowledge, which offers deep understanding of hosting web top companies insight click here for UK area best web hosting it is about best web hosting website and reliable services, which guarantee 100% of good care finally, it is the place for reaping full knowledge about web hosting in the UK companies with couple of simple articles. Great find indeed! top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |