Videvikuaja laulud 2013

Pärimuslaulu iluaeg „Videvikuaja Laulud” esitleb algupärast, pärimuslikku rahvalaulukultuuri; rahvalaulikuid ja –laule kodumaalt ning mujalt maailmast. Kolme päeva jooksul toimub ühislaulmisi ja õpitubasid, kus osalejatel on lisaks kuulamisele võimalus iidseid laule kaasa laulda - õppida nii eesti, leedu kui poola pärimuslaule.

  24. oktoober 2013 Viljandi, Eesti Pärimusmuusika Keskus (Tasuja pst 6)   15.00 Adam Strug (Poola) - õpituba  19:00 Adam Strug (Poola) ja Ütsiotsõ - kontsert  21:00 "Külalaulik 1", Lauri Õunapuu, Meelika Hainsoo - laulutuba  25. oktoober 2013 Tallinn, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, ruum 211 (Rävala pst 16): 15:00 LeMTA (Leedu) - õpituba  16:00 Lauri Õunapuu, Meelika Hainsoo „Külalaulik 1” - õpituba Tallinn, Kloostri Ait (Vene tn 14):  19:00 Adam Strug (Poola) - kontsert  20:30 LeMTA (Leedu) ja Sõrve naised - kontsert  22:00 Öine laulutuba " Öölaul" ( „Harju Mehed” jpt) - ühislaulmine  26. oktoober 2013 Võrumaa, Kaika koolimaja (Kaika küla): 18:00 Laulu- ja tantsuõhtu videvikuaja jätkuks. Ütsiotsõ, Celia Roose, Lauri Õunapuu, Meelika Hainsoo ning teised NB! Kõik kontserdid on kuulajaile-vaatajaile tasuta!   Lisateave: http://meestelaul.metsatoll.ee/videvikuajalaulud_2013.php Videvikuaja laulud Pärimuslaulu iluaeg „Videvikuaja Laulud” esitleb algupärast, pärimuslikku rahvalaulukultuuri; rahvalaulikuid ja –laule kodumaalt ning mujalt maailmast. Kolme päeva jooksul toimub ühislaulmisi ja õpitubasid, kus osalejatel on lisaks kuulamisele võimalus iidseid laule kaasa laulda - õppida nii eesti, leedu kui poola pärimuslaule. Finally I found good backing to my idea about best web hosting companies and was able to do proper research.
Videvikuaja laulud 2013
Arhailise Meestelaulu Selts
Pärimuslaulu iluaeg „Videvikuaja Laulud” esitleb algupärast, pärimuslikku rahvalaulukultuuri; rahvalaulikuid ja –laule kodumaalt ning mujalt maailmast. Kolme päeva jooksul toimub ühislaulmisi ja õpitubasid, kus osalejatel on lisaks kuulamisele võimalus iidseid laule kaasa laulda - õppida nii eesti, leedu kui poola pärimuslaule.

 

24. oktoober 2013


Viljandi, Eesti Pärimusmuusika Keskus (Tasuja pst 6)

 
15.00 Adam Strug (Poola) - õpituba 

19:00 Adam Strug (Poola) ja Ütsiotsõ - kontsert 
21:00 "Külalaulik 1", Lauri Õunapuu, Meelika Hainsoo - laulutuba 


25. oktoober 2013

Tallinn, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, ruum 211 (Rävala pst 16):


15:00 LeMTA (Leedu) - õpituba 
16:00 Lauri Õunapuu, Meelika Hainsoo „Külalaulik 1” - õpituba

Tallinn, Kloostri Ait (Vene tn 14): 

19:00 Adam Strug (Poola) - kontsert 
20:30 LeMTA (Leedu) ja Sõrve naised - kontsert 
22:00 Öine laulutuba " Öölaul" ( „Harju Mehed” jpt) - ühislaulmine 


26. oktoober 2013

Võrumaa, Kaika koolimaja (Kaika küla):

18:00 Laulu- ja tantsuõhtu videvikuaja jätkuks. Ütsiotsõ, Celia Roose, Lauri Õunapuu, Meelika Hainsoo ning teised


NB! Kõik kontserdid on kuulajaile-vaatajaile tasuta!

 

Lisateave: http://meestelaul.metsatoll.ee/videvikuajalaulud_2013.php

Videvikuaja laulud

Videvikuaja laulud 2013 Pärimuslaulu iluaeg „Videvikuaja Laulud” esitleb algupärast, pärimuslikku rahvalaulukultuuri; rahvalaulikuid ja –laule kodumaalt ning mujalt maailmast. Kolme päeva jooksul toimub ühislaulmisi ja õpitubasid, kus osalejatel on lisaks kuulamisele võimalus iidseid laule kaasa laulda - õppida nii eesti, leedu kui poola pärimuslaule.
Finally I found good backing to my idea about best web hosting companies and was able to do proper research. We controlled web hosting best companies and acknowledge trustworthiness of their technical systems. Technical information is sometimes hard to understand, but this site is easy reading about the best web hosting companies, find AraWeb Co Ltd. it is about top web hosting companies and reliable services, which guarantee 100% of best offers for publications, which are really important for me. Finally, hosting web top companies exites me every day. Take my words for this! top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |