Võru folkloorifestival ootab tantsijaid ja pillimängijaid

Võru Folkloorifestivalile on oodatud kultuuripärandikandjad - tantsijad ja muusikud. Tulla võib nii kõikideks päevadeks kui ka vaid paariks.

  11.-15. juulini toimub XIX Võru Folkloorifestival, mis sel korral kannab mitmetähenduslikku nime „Teljed“ . Võime rääkida kangastelgedest, millel aastasadu on kootud vaipu või triibuseelikuid. Selle mustrid moodustavad ajatelje eilsest tänasesse, läbivad triibuna meie elu- ja kultuuriloo. Saame rääkida ka paralleelsetest või ristuvatest telgedest, seda nii matemaatikas, koduehituses kui inimsuhetes.    Lisaks traditsioonilistele kontsertidele maakonna erinevais paigus kätkeb suvine festivaliprogramm Võru linna läbivat Tänavatantsu, publiku ja esinejate ühised õhtulaule, Eestimaa kuulsaima lõõtsameistri, Võrumaalt pärit August Teppo nimelist eesti lõõtsa võistumängimist,  töötubasid, käsitöölaata, kirikukontserte ja noorte muusikute ülesastumisi. Festivalil esineb ligi 400 rahvatantsijat  ja -muusikut nii Eestist kui üle maailma.    Eesti osalejatelt ootame kahte kava – 5-minutilist ja 15-minutilist. Esinemistel vabalaval on lubatud saatemuusika mõnel helikandjkal, kuid eelistatakse „elusat“ muusikat. Pealaval on aktsepteeritud vaid viimane.   Osalustasu on 15 eurot päevas, mis sisaldab kolm söögikorda, majutuse koolimajas (matt ja magamiskott kaasa) ning pääsu kõikidele vabaõhuüritustele:  kontsertidele, töötubadesse, simmanitele ja teistele festivaliüritustele. Kui soovite ise majutust otsida, siis saame ka siin aidata.   Eesti osalejad on oodatud külla tantsurühmade suvisele kokkutulekule laupäeval 13. juulil, mil Võrus toimub tantsuorienteerumine, tänavatants, simmanid, õhtulaulude kontsert Tamula ääres ja tantsuõhtu ansambli Apelsin saatel. Palume täita eelnevalt registreerimisleht ja saata see enne 5. aprilli aadressile es1 = 'mailto:regi'; es2 = ';streerimine&#x'; es3 = '40;vorufolkloor'; es4 = '.ee'; ts1 = 'registreerim&#x'; ts2 = '69;ne@vorufolklo'; ts3 = ';or.ee'; document.write(' '+ts1+ts2+ts3+' ');regi[No SpaM]streerimine@vorufolkloor.ee (Maie Pau).   Kohtume ühisel peol!   PÄRI(MU)STANTSU KOHT ON SIIN!   Lisainfo: Maie Pau Festivali eesti rühmade koordinaator 53 46 56 34 es1 = 'mailto:regi'; es2 = ';streerimine&#x'; es3 = '40;vorufolkloor'; es4 = '.ee'; ts1 = 'registreerim&#x'; ts2 = '69;ne@vorufolklo'; ts3 = ';or.ee'; document.write(' '+ts1+ts2+ts3+' ');regi[No SpaM]streerimine@vorufolkloor.ee Kadri Valner XIX  Võru Folkloorifestivali tegevjuht 52 88 104 es1 = 'mailto:inf&'; es2 = '#x6f;@vorufolklo'; es3 = ';or.ee'; ts1 = 'info@vorufol&#x'; ts2 = '6b;loor.ee'; document.write(' '+ts1+ts2+' ');info[No SpaM]@vorufolkloor.ee   www.vorufolkloor.ee   Võru folkloorifestivali registreerimisleht (.doc 32,8Kb). Võru Folkloorifestivalile on oodatud kultuuripärandikandjad - tantsijad ja muusikud. Tulla võib nii kõikideks päevadeks kui ka vaid paariks. I would rather think it's not about versatiliy, but well-qualified staff capable of knowing best hosting web companies and doing what they promise,
Võru folkloorifestival ootab tantsijaid ja pillimängijaid
Kadri Valner
Võru Folkloorifestivalile on oodatud kultuuripärandikandjad - tantsijad ja muusikud. Tulla võib nii kõikideks päevadeks kui ka vaid paariks.

 

11.-15. juulini toimub XIX Võru Folkloorifestival, mis sel korral kannab mitmetähenduslikku nime „Teljed“ . Võime rääkida kangastelgedest, millel aastasadu on kootud vaipu või triibuseelikuid. Selle mustrid moodustavad ajatelje eilsest tänasesse, läbivad triibuna meie elu- ja kultuuriloo. Saame rääkida ka paralleelsetest või ristuvatest telgedest, seda nii matemaatikas, koduehituses kui inimsuhetes. 

 

Lisaks traditsioonilistele kontsertidele maakonna erinevais paigus kätkeb suvine festivaliprogramm Võru linna läbivat Tänavatantsu, publiku ja esinejate ühised õhtulaule, Eestimaa kuulsaima lõõtsameistri, Võrumaalt pärit August Teppo nimelist eesti lõõtsa võistumängimist,  töötubasid, käsitöölaata, kirikukontserte ja noorte muusikute ülesastumisi. Festivalil esineb ligi 400 rahvatantsijat  ja -muusikut nii Eestist kui üle maailma. 

 

Eesti osalejatelt ootame kahte kava – 5-minutilist ja 15-minutilist. Esinemistel vabalaval on lubatud saatemuusika mõnel helikandjkal, kuid eelistatakse „elusat“ muusikat. Pealaval on aktsepteeritud vaid viimane.

 

Osalustasu on 15 eurot päevas, mis sisaldab kolm söögikorda, majutuse koolimajas (matt ja magamiskott kaasa) ning pääsu kõikidele vabaõhuüritustele:  kontsertidele, töötubadesse, simmanitele ja teistele festivaliüritustele. Kui soovite ise majutust otsida, siis saame ka siin aidata.

 

Eesti osalejad on oodatud külla tantsurühmade suvisele kokkutulekule laupäeval 13. juulil, mil Võrus toimub tantsuorienteerumine, tänavatants, simmanid, õhtulaulude kontsert Tamula ääres ja tantsuõhtu ansambli Apelsin saatel.


Palume täita eelnevalt registreerimisleht ja saata see enne 5. aprilli aadressile (Maie Pau).

 

Kohtume ühisel peol!

 

PÄRI(MU)STANTSU KOHT ON SIIN!

 

Lisainfo:

Maie Pau

Festivali eesti rühmade koordinaator

53 46 56 34


Kadri Valner

XIX  Võru Folkloorifestivali tegevjuht

52 88 104

 

www.vorufolkloor.ee

 

Võru folkloorifestivali registreerimisleht (.doc 32,8Kb).
Võru folkloorifestival ootab tantsijaid ja pillimängijaid Võru Folkloorifestivalile on oodatud kultuuripärandikandjad - tantsijad ja muusikud. Tulla võib nii kõikideks päevadeks kui ka vaid paariks.
I would rather think it's not about versatiliy, but well-qualified staff capable of knowing best hosting web companies and doing what they promise, We controlled web hosting best companies and acknowledge trustworthiness of their technical systems. I think it is enormous difference in best web hosting website to learn more about araweb.co.uk leads me always to new understanding companies web hosting provider so sometimes good care that is why I prefer competent web service hosting and it has been worth of doing some research. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |