Võrumaa rahvalaulu kursus

Laulikida otsiti, sõnaseppu sõideti hobeselle ütsemelle, sadulelle seitsemelle, es saa mus'ta ku minusta (Karula)

  Aeg: 5. oktoober 2012 ja 2.-3. november 2012 Koht: Võru Kesklinna Gümnaasium (Vabaduse 12, Võru) Sihtrühm: Folkloorirühmades osalejad, ringi- ja rühmajuhid, õpetajad, tantsijad, muusikud jt oma laulu huvilised mehed ning naised.   Õpetab ja juhendab Celia Roose.   Eesmärgiks on õppida tundma ja laulma oma kandi traditsioonilisi rahvalaule, leida endale oma isikupärane ja sobiv lauluvaramu. Rahvalaulu koolitus on abiks  2013. aasta rahvusvahelisel folkloorifestivalil Baltica osalemisel.   Kursusel osalemine tasuta, toetab Eesti Kultuurkapital. Võrumaa rahvalaulu kursus Võrumaa rahvalaulu kursus Laulikida otsiti, sõnaseppu sõideti hobeselle ütsemelle, sadulelle seitsemelle, es saa mus'ta ku minusta (Karula) However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See what is the best web hosting and discover best companies.
Võrumaa rahvalaulu kursus

Laulikida otsiti,
sõnaseppu sõideti
hobeselle ütsemelle,
sadulelle seitsemelle,
es saa mus'ta ku minusta
(Karula)

 

Aeg: 5. oktoober 2012 ja 2.-3. november 2012

Koht: Võru Kesklinna Gümnaasium (Vabaduse 12, Võru)

Sihtrühm: Folkloorirühmades osalejad, ringi- ja rühmajuhid, õpetajad, tantsijad, muusikud jt oma laulu huvilised mehed ning naised.

 

Õpetab ja juhendab Celia Roose.

 

Eesmärgiks on õppida tundma ja laulma oma kandi traditsioonilisi
rahvalaule, leida endale oma isikupärane ja sobiv lauluvaramu. Rahvalaulu koolitus on abiks  2013. aasta rahvusvahelisel folkloorifestivalil Baltica osalemisel.

 

Kursusel osalemine tasuta, toetab Eesti Kultuurkapital.

Võrumaa rahvalaulu kursus

Võrumaa rahvalaulu kursus

Võrumaa rahvalaulu kursus Laulikida otsiti, sõnaseppu sõideti hobeselle ütsemelle, sadulelle seitsemelle, es saa mus'ta ku minusta (Karula)
However I found out, that most reliable are those providers which do not advertise much. See what is the best web hosting and discover best companies. While searching for in depth information about the best website hosting and did not find it anywhere, finally I saw one remarkable page, which had great articles. Their idea about durability is very well explained and understandable even on first reading. Deeper explanation of best hosting website companies full article West Midland, UK www.araweb.co.uk Ltd it is about UK web hosting companies and reliable services, which guarantee 100% of position is really strong and they know well what is really important which is more capable of showing guaranteed results on long term. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |