©oti tantsumaja Viljandis

Viljandis Pärimusmuusika Aidas toimub märtsikuu Tantsumaja, kus tantsude õpetajaks on Kate Young.

  Millal? 23. märtsil algusega kell 19.00 Kus? Viljandi Pärimusmuusika Aidas   Kate on viiulimängija, laulja ja helilooja Šotimaalt, kes sai hiljuti Newcastle'i Ülikooli BMus kraadi folk ja pärimusmuusika erialal.   Keili töötuba pakub huvilistele suurepärase võimaluse proovida erinevaid lihtsaid ja lõbusaid Šotimaa rahvatantse - kaasa lüüa võib igaüks! Eestikeelne „keili" on tuletatud gaelikeelsest sõnast ceilidh, mis viitab populaarsetele külapidudele, mida on Šotimaal ja Iirimaal juba aastaid peetud ning mis on eriti populaarsed maapiirkondades. "Külapeol tantsitakse erinevaid tantse, millest paljud on mõeldud paaridele ja suurematele rühmadele. Tantsud peegeldavad erinevaid ajastuid Šotimaa ajaloos ning räägivad lugusid erinevatest piirkondadest. Näiteks õpetatakse töötoas tantse, mis on pärit Orkney saartelt ning ka „Kanada küünitantsu". Tänapäeval korraldatakse keilisid Suurbritannias ja Iirimaal põhiliselt pulmade tähistamiseks, eriüritustena või lihtsalt oma lõbuks. Šotimaa pärimusmuusikat mängivad Kevad Etno töötoas osalenud pillimehed, kes mängivad tantsuks keilidele omaseid lugusid. Kui sa pole kunagi taoliseid tantse tantsinud, siis võid kindel olla, et need lihtsad tantsusammud leiavad kiiresti tee sinu südamesse!" lubab Kate Young.   Rohkem teavet.. Viljandi tantsumaja Viljandis Pärimusmuusika Aidas toimub märtsikuu Tantsumaja, kus tantsude õpetajaks on Kate Young. When looking for excellent service and expert advice web hosting best companies offers outstanding possibilities.
©oti tantsumaja Viljandis
Eesti Pärimusmuusika Keskus
Viljandis Pärimusmuusika Aidas toimub märtsikuu Tantsumaja, kus tantsude õpetajaks on Kate Young.

 

Millal? 23. märtsil algusega kell 19.00

Kus? Viljandi Pärimusmuusika Aidas

 

Kate on viiulimängija, laulja ja helilooja Šotimaalt, kes sai hiljuti Newcastle'i Ülikooli BMus kraadi folk ja pärimusmuusika erialal.

 

Keili töötuba pakub huvilistele suurepärase võimaluse proovida erinevaid lihtsaid ja lõbusaid Šotimaa rahvatantse - kaasa lüüa võib igaüks! Eestikeelne „keili" on tuletatud gaelikeelsest sõnast ceilidh, mis viitab populaarsetele külapidudele, mida on Šotimaal ja Iirimaal juba aastaid peetud ning mis on eriti populaarsed maapiirkondades. "Külapeol tantsitakse erinevaid tantse, millest paljud on mõeldud paaridele ja suurematele rühmadele. Tantsud peegeldavad erinevaid ajastuid Šotimaa ajaloos ning räägivad lugusid erinevatest piirkondadest. Näiteks õpetatakse töötoas tantse, mis on pärit Orkney saartelt ning ka „Kanada küünitantsu". Tänapäeval korraldatakse keilisid Suurbritannias ja Iirimaal põhiliselt pulmade tähistamiseks, eriüritustena või lihtsalt oma lõbuks. Šotimaa pärimusmuusikat mängivad Kevad Etno töötoas osalenud pillimehed, kes mängivad tantsuks keilidele omaseid lugusid. Kui sa pole kunagi taoliseid tantse tantsinud, siis võid kindel olla, et need lihtsad tantsusammud leiavad kiiresti tee sinu südamesse!" lubab Kate Young.

 

Rohkem teavet..

Viljandi tantsumaja

©oti tantsumaja Viljandis Viljandis Pärimusmuusika Aidas toimub märtsikuu Tantsumaja, kus tantsude õpetajaks on Kate Young.
When looking for excellent service and expert advice web hosting best companies offers outstanding possibilities. I was really confused, because did not understand the best web hosting companies but after reading araweb.co.uk article site I have much better understanding the whole concept. They have more in one page than others have in five written on topic hosting web top companies for all Hosting by araweb.co.uk new knowledge about the best website hosting is cool, specially if servers after reading this article, I know much better website hosting companies best and may suggest ideas about which web hosting UK companies even to my friends. top map vaata lähemalt sitemap nimekirja kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine ja samuti e-poe tegemine on heaks võimaluseks tooteid tutvustada aga kõigepealt on muidugi vaja veebilehe tegemine ette võtta, vaata lähemalt kodulehe valmistamine kohta Disain aara.ee lehel. Samas on võimalus kodulehtede valmistamise päringut saata. Kui vajad uut kodulehekülge, siis vaata veebilehe valmistamise kohta lähemalt mobiiliveeb lehe tegemise artiklist, kus on toodud ära peamised põhjused, kuidas mobiiliveebi disain aitab kodulehe loetavamaks muuta. fnpage sitemap list
   Eesti Folkloorinõukogu | reg 80007921 | Vene tn 6, 10123 Tallinn | tel (+372) 601 5727 |